تبلیغات در سینما

تبلیغات در سینما تصور کنید جمعیت زیادی در سالن سینما منتظر پخش فیلم مورد علاقه‌شان هستند. این موقعیت را می‌توان بهترین زمان برای پخش تبلیغات دانست چرا که افراد حاضر در سینما کاملا به پرده سینما توجه دارند. هزینه تبلیغات در سینما , با توجه به امکاناتی نظیر صفحه پخش بزرگ,سالن پرجمعیت و صدایی بلند و کاملا رسا  می‌تواند یکی از روش‌های پربازده و اثربخش برای معرفی یک برند تجاری به وسیله تیزر تبلیغاتی در اصفهان محسوب شود. چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید در ادامه با نکسوس همراه باشید.

هرآنچه باید درباره تبلیغات در سینماها بدانید

شیوه‌های تبلیغات از زمان‌های گذشته تا کنون در هر دوره متناسب با زمان انجام می‌گرفته است. امروزه شاهد آن هستیم که پیشرفت در فناوری و تکنولوژی نیز سبب شده تا بسیاری از کسب و کارها و برندهای تجاری نیز به دنبال یافتن روش‌های موثرتری برای معرفی خدمات خود باشند.
تبلیغات کاغذی و سنتی قدیمی امروزه جای خود را به تبلیغات کامپیوتری, اینترنتی و سینمایی داده‌اند و کاربران با داشتن یک تبلت یا گوشی هوشمند می‌توانند این تبلیغات را به راحتی مشاهده کنند. اما همواره نمی‌توان به تبلیغات اینترنتی بسنده کرد به همین خاطر همیشه ترکیبی از تبلیغات محیطی و دیجیتال میتواند بازدهی بهتری داشته باشد برای بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان میتوانید روی نکسوس حساب کنید.

تبلیغات در سینما
تبلیغات در سینما

این امر سبب شده تا امروزه, این سبک تبلیغ بیشتر مورد توجه قرار گیرد. حتما شما نیز با شنیدن نام سینما شما نیز به یاد سالن پرجمعیت, پرده بزرگ سینما و صدای رسایی که در سالن به گوش می‌رسد می‌افتید. باید گفت تمامی این تجهیزات, اگر به درستی در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار گیرند سبب می‌شوند تا تبلیغات به شیوه‌ای کاملا موثر و پربازده انجام گیرد.
در ساده‌ترین حالت باید گفت مخاطبی که روی صندلی در سینما نشسته است و منتظر است تا با شروع فیلم به تماشای آن بنشیند به نوعی اسیر شما محسوب می‌شود. در این زمان,توجه مخاطبین کاملا متوجه پرده سینما است و کمتر کسی را می‌بینید که با گوشی خود مشغول به کار باشد. بنابراین مخاطب تمامی پیش‌نمایش‌ها و همچنین تبلیغات را تماشا خواهد کرد.

تعرفه تبلیغات در سینما
تبلیغات در اصفهان

علت مراجعه بسیاری از افراد به سینما برای تماشای فیلم, آن است که فیلم مورد علاقه خود را با بهترین کیفیت صدا و تصویر تماشا کنند. شما نیز با استفاده از این امکانات موجود می‌توانید تیزر تبلیغاتی در اصفهان خود را به بهترین شکل در معرض دید مخاطبین قرار دهید و آنها را مجذوب تبلیغات خود کنید.
یکی از نکات قابل توجه در تبلیغاتی که در سینماها انجام می‌گیرد آن است که سینماها عمدتا در مراکزی قرار دارند که دسترسی بسیار خوبی به مراکز شهر و یا مراکز خرید سطح شهر دارند بنابراین شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید مخاطبین را ترغیب کنید تا پس از تماشای تیزر تبلیغاتی شما و ترک سینما, به این مراکز مراجعه کرده و کالای شما را خریداری کنند.
مواردی که در این بخش گفته شد, می‌توانند دلایل بسیار محکمی باشند که شما را مجاب به استفاده از سینما به عنوان یک بستر تبلیغاتی کنند. در نظر داشته باشید چنانچه تمایل دارید تبلیغات شما متناسب با هزینه تبلیغات در سینما بازدهی بسیار خوبی داشته باشد و مخاطبین بیشتری را تحت تاثیر قرار دهد نباید تاثیر این نوع از تبلیغات را نادیده بگیرید.

قیمت تبلیغات در سینما
قیمت تبلیغات در سینما

تبلیغات در سینماها با روش‌هایی موثر با ساخت کلیپ تبلیغاتی اصفهان

یکی از بزرگترین مزایای انجام تبلیغات سینما در اصفهان این است که شما می‌توانید تبلیغات برند تجاری خود را مطابق با ژانر فیلم طراحی کنید. برای مثال اگر تنها قصد دارید یک تبلیغ کلی و عمومی انجام دهید, فیلم‌های خانوادگی بهترین گزینه برای انتخاب هستند.
همچنین برای اینکه تبلیغات شما به شیوه‌ ای موثرتر و هدفمندتر انجام گیرد می‌توانید بر اساس موقعیت منطقه‌ ای این تبلیغات را انجام دهید.
نکته دوم, انتخاب زمان نمایش تبلیغات است. مخاطبین پس از مراجعه به سالن و نشستن روی صندلی, بر روی پرده بزرگ سینما متمرکز می‌ شوند بنابراین این موقعیت, زمان مناسبی است تا تیزر تبلیغاتی در اصفهان خود را نمایش دهید. استفاده از امکانات مدرن سینما از جمله پخش صدای رسا و بلند و پرده بزرگ آن, مخاطب را میخکوب تماشای تبلیغ شما خواهد کرد.
از دیگر روش‌های موثری که به تبلیغات سینمایی کمک می‌کنند می‌توان به استفاده از استندهای تبلیغاتی در سالن انتظار و درج تبلیغات در پشت صندلی سینما و تیزر تبلیغاتی جذاب  اشاره کرد.

قیمت تبلیغات در سینما

در مقایسه با رسانه‌ هایی که می‌ توان از آنها به منظور تبلیغات استفاده نمود باید گفت سینما به دلیل مزایای بی‌ شماری از جمله تعرفه این خدمت که دارد می‌تواند اثر بخشی خارق‌ العاده‌ای داشته باشد. با این حال, این رسانه نیز دارای مزایا و معایبی است که باید به آنها توجه داشت.
با اجرای کمپین تبلیغاتی با استفاده از تیزر تبلیغاتی در سینما می‌توانید توجه مخاطبین بی‌شماری را با استفاده از تجهیزات صوتی و تصویری بی‌ نظیری که در فضای سینما تعبیه شده به برند تجاری خود جلب کنید. ضمن اینکه امکان هدف‌ گذاری برای تبلیغات شما نیز وجود دارد و می‌ توانید تبلیغات خود را بر اساس ژانر فیلم, منطقه و موقعیت مکانی سینما, شهر و استان, مخاطبین و… دسته‌ بندی و هدفمند کنید.

نکسوس
هزینه تبلیغات

علاوه بر این, تیزر تبلیغاتی در مقایسه با تلویزیون و رادیو, سینما متوجه محدودیت‌ های کمتری است و همچنین تعرفه این خدمات بسیار به صرفه تر است. بنابراین دست شما برای اجرای تبلیغات خلاقانه بسیار باز خواهد بود. در نهایت از آنجایی که بیشتر افرادی که به سالن‌ های سینما می‌آیند دارای فکر آزاد و بی‌دغدغه هستند می‌توان گفت این اطمینان وجود دارد که تبلیغات شما متناسب با هزینه تبلیغات در سینما تاثیر گذاری بیشتری خواهد داشت.
با در نظر گرفتن تمامی این موارد باید گفت یک نکته وجود دارد که سبب شده تا تعرفه این خدمات در مقایسه با سایر روش‌ های بازاریابی بیشتر مورد توجه قرار گیرد و آن پایین بودن قیمت تبلیغات در سینما است. در مقایسه با تبلیغات مترو, تبلیغ در رادیو و تلویزیون, بیلبورد های سطح شهر, روزنامه و مجله و…, قیمت تبلیغات سینما در اصفهان هزینه بسیار پایین اما بازدهی بسیار زیادی دارد.از این رو اگر صاحب کسب و کار و یک برند تجاری هستید زمان آن رسیده تا با بررسی تعرفه تبلیغات در

سینما از این شیوه موثر برای معرفی برند تجاری خود استفاده کنید.
اگر در این زمینه تجربه و اطلاعات کافی ندارید جای نگرانی نیست. ما در نکسوس در کنار شما هستیم و قادریم بر اساس بودجه شما, بهترین را برای شما و پیشرفت برند تجاری شما طراحی و اجرا کنیم.
شما می‌ توانید به منظور دریافت مشاوره رایگان, اطلاع از تعرفه و هزینه تبلیغات در محیط های مختلف مانند قیمت تبلیغات روی اتوبوس در اصفهان  و همچنین ثبت سفارش خود با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل کرده و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

نوشتهٔ پیشین
طراحی لوگو انتزاعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس
×

 

سلام

جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

× به مشاوره احتیاج داری؟؟؟گفت و گو با ما