قیمت تبلیغات روی اتوبوس در اصفهان

قیمت تبلیغات روی اتوبوس در اصفهان که یکی از انواع تبلیغات در اصفهان است, بر اساس عوامل خاصی تعیین می گردد. آیا تا کنون نام تبلیغات محیطی به گوش شما خورده است؟ اگر جواب شما مثبت باشد پس حتما با رایج ترین, پر بازدید ترین و پر بازده ترین نوع تبلیغات محیطی یعنی تبلیغات روی اتوبوس آشنا هستید. در این مطلب از نکسوس که خود یک آژانس تبلیغاتی می باشد و در حیطه های مختلف تبلیغات چون تیزر تبلیغاتی در اصفهان فعالیت می کند, قصد داریم در مورد این روش فوق العاده, مزایا, معایب و قیمت آن صبحت کنیم; پس در ادامه همراه ما باشید.

تعرفه تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تیزر تبلیغاتی در اصفهان

بازاریابی محیطی با توجه به قدمت و سابقه ای که دارد, امروز نیز روشی پر بازده به شمار می رود. تبلیغات روی اتوبوس, بیلبوردها و… که همواره آنها را در سطح شهر و جاده های بین شهری مشاهده می کنید به سرعت می توانند توجه افراد را به خود جلب کرده و آنها را به مشتری خدمات و یا محصولات شما تبدیل کنند.

تبلیغات اتوبوس یکی از روش های رایج و پر بیننده از بازاریابی محیطی محسوب می شود که نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشور های جهان نیز انجام می گیرد. از آنجایی که افراد زیادی در طول روز برای خرید, تفریح, ورزش یا مراجعه به محل کار خود دائما در سطح شهر تردد می کنند, بنابراین نمی توان میزان اثر بخشی تبلیغات اتوبوسی را دست کم گرفت. این حالت را در یک خیابان پر تردد در نظر بگیرید که خودرو ها برای مدتی مجبور به تحمل ترافیک هستند. وجود یک تبلیغ بر روی بدنه اتوبوس می تواند برای چند دقیقه توجه سرنشینان خودرو و عابرانی که در حال تردد هستند را به خود جلب کند.

در شهر های شلوغ از جمله اصفهان که سالانه پذیرای حجم بالایی از مسافران و گردشگران است, استفاده از تبلیغات اتوبوسی می تواند اثر بخشی بیشتری داشته باشد چرا که علاوه بر شهروندان, افراد دیگری از شهر های دیگر نیز می توانند تبلیغات شما را در سطح شهر مشاهده کنند.

با در نظر گرفتن هدف از تبلیغات روی اتوبوس در اصفهان باید گفت این روش بازاریابی یک گزینه ایده آل برای صاحبین کالا و خدمات محسوب می شوند. بر اساس آمار, تبلیغاتی که کاربران بر روی بدنه اتوبوس مشاهده می‌کنند در حدود 100 درصد روی ذهن آنها ماندگاری داشته است. در ادامه شما را با مزایای تبلیغات اتوبوسی آشنا می کنیم. البته این تنها یکی از روش های موثر تبلیاتی می باشد.

تیزر تبلیغاتی در اصفهان یکی از روش های موثر تبلیغات و بازاریابی است که اگر به طور صحیح ساخته و استفاده شود, می تواند پیام تبلیغاتی را به خوبی در ذهن مخصاطبین حک کند. تیزر های تبلیغاتی می توانند در رسانه های مختلف پخش شوند و طیف وسیعی از مخاطبین را پوشش دهند. برای اطلاع از قیمت و تعرفه تیزر تبلیغاتی در اصفهان بهتر است با کارشناسان یک آژانس تبلیغاتی حرفه ای فعال در این زمینه تماس حاصل نمایید. آژانس تبلیغاتی نکسوس در حوزه های مختلف تبلیغات و بازاریابی فعالیت می کند. شما برای اطلاع از قیمت تیزر تبلیغاتی در اصفهان و/یا قیمت تبلیغات روی اتوبوس, می توانید با کارشناسان نکسوس تماس حاصل نمایید.

مزایای تبلیغات روی اتوبوس در اصفهان

تبلیغات روی اتوبوس به دلیل ابعاد بسیار بزرگ این وسیله نقلیه عمومی, تاثیر گذاری بیشتری دارند چرا که اتوبوس همواره در حال حرکت است و افراد می توانند به راحتی در حال تردد نیز آگهی شما را مشاهده کنند. نکته مهمی که وجود دارد این است که نگرانی در مورد قیمت تبلیغات روی اتوبوس در اصفهان بسیار بی مورد است. هدف از این کار آن است که مخاطبین شما ترغیب به خرید یا استفاده از محصولات شما شوند که به دلیل بازدهی بالای این کار, سرمایه شما را به سرعت باز خواهد گرداند. به طور کلی این روش از بازاریابی محیطی مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

تبلیغات اتوبوسی
تبلیغات اتوبوسی
  1. اتوبوس های شهری حداقل 10 و حداکثر 18 ساعت در طول روز مشغول به تردد هستند که در طول یک هفته به رقم بسیار قابل توجهی از بازدید آگهی دست پیدا می کنید.
  2. شما می توانید آگهی خود را در معرض دید ساکنین یک منطقه خاص قرار دهید.
  3. اتوبوس های درون شهری از مناطق مسکونی عبور می کنند و این یعنی افراد زیادی می توانند روزانه آگهی خدمات یا محصولات شما را تماشا کنند.
  4. طیف بازدید کنندگان آگهی شما به شکل چشمگیری افزایش می یابد چرا که در طول روز افراد زیادی از جمله دانشجو, کارمند, راننده, کارگر و… در سطح شهر در حال تردد هستند.
  5. پیام شما در طول روز چندین بار دیده می شود.
  6. اتوبوس به دلیل ابعاد بزرگی که دارد یک بیلبورد بزرگ متحرک محسوب می شود.

حال که با مزایا این روش آشنا شدید بهتر است با برخی معایب این روش نیز آشنا شوید.

برخی معایب تبلیغات اتوبوسی در اصفهان

این روش تبلیغات محیطی در عین مزایای بی شماری که دارد همانند هر روش تبلیغاتی, دارای معایبی نیز هست که در ادامه به آنها می پردازیم. برخی از شهروندان از آلودگی های بصری که این روش تبلیغات ایجاد می کنند ناراضی هستند و معتقدند این تبلیغات سیار می توانند در تمرکز رانندگان اختلال ایجاد کرده و سبب بروز تصادف شود.

تبلیغات روی اتوبوس
تبلیغات روی اتوبوس

یکی دیگر از معایب این روش آن است که در برخی آگهی ها, بخش زیادی از پنجره های اتوبوس توسط آگهی پوشانده می شود که این امر می تواند دید مسافران درون اتوبوس را کاهش دهد و از نظر روانی به نوعی احساس ناامنی و یا زندانی بودن را به آنها القا کند. همچنین این امر می تواند از ورود نور خورشید به درون اتوبوس جلوگیری کرده و فضای اتوبوس را تاریک تر کند. علاوه بر این در فصول گرم سال و عدم استفاده از کولر, نیاز است تا پنجره ها به طور کامل باز شوند که این امر می تواند سبب از بین رفتن بخشی از آگهی شود.

برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی و همچنین افزایش میزان اثر گذاری آگهی های تبلیغاتی روی اتوبوس نیاز است تا در وهله اول, اگهی و برچسب های تبلیغاتی خود را به گونه ای انتخاب کنید که مانع از ایجاد اختلال دید مسافران شود. همچنین تبلیغات شما باید بسیار جذاب و دیدنی باشند که از ایجاد آلودگی بصری جلوگیری کند. در مرحله بعدی بهتر است به منظور اطمینان از بازگشت سرمایه خود, محصولاتی را برای تبلیغ انتخاب کنید که جزو کالاهای پر مصرف و مورد نیاز اقشار مختلف جامعه باشد. در نهایت کار تبلیغات اتوبوس در اصفهان را به دست افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

سفارش و قیمت تبلیغات روی اتوبوس در اصفهان

تبلیغ
تبلیغات روی اتوبوس در اصفهان

تبلیغات اتوبوسی روشی ارزان و قدیمی به شمار می رود که می تواند توجه افراد زیادی را به کالا و خدمات شما جلب کند. با توجه به مزایایی که برای این روش عنوان شد به هیچ عنوان نباید بازدهی و اثر بخشی این روش را دست کم بگیرید چرا که شما یک بیلبورد بزرگ و متحرک دارید که در طول روز در حال تردد در سطح شهر و نمایش آگهی شما به طیف وسیعی از افراد جامعه است.

قیمت تبلیغات روی اتوبوس در اصفهان در مقایسه با تبلیغات روی بیلبود بسیار مقرون به صرفه است و می تواند بازگشت سرمایه شما را تامین کند. برای این کار تعرفه های متفاوتی وجود دارد که وابسته به عواملی نظیر منطقه تبلیغاتی، نوع آگهی و ابعاد آگهی که قرار است روی اتوبوس قرار گیرد می باشد. در صورتی که تمایل به تبلیغات روی بدنه اتوبوس داشته باشید, می توانید راهنمایی های لازم را از مشاوران ما در نکسوس دریافت نمایید.

نوشتهٔ پیشین
مستند صنعتی در اصفهان
نوشتهٔ بعدی
طراحی کاتالوگ اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس
×

 

سلام

جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

× به مشاوره احتیاج داری؟؟؟گفت و گو با ما