بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. به طور کلی تبلیغات یکی از عواملی است که با استفاده از آن می توان درآمد زیادی کسب نمود و نام برند تجاری خود را معروف کرد. بدون استفاده از تبلیغات, شرکت شما بازدهی زیادی ندارد; زیرا کسی شما را نمی شناسد و معروفیت زیادی ندارید. اگر قصد دارید که کار خود را توسعه دهید و مشتریان زیادی جذب کنید, بهتر است از بیلبورد هایی که در سراسر کشور وجود دارند استفاده کنید.

بیلبورد ها یکی از انواع تبلیغات هستند و قیمت زیادی دارند که با استفاده از آن ها می ‌توانید افراد زیادی را به برند و شرکت خود جذب کنید. این بیلبورد در ابعاد و اندازه های متفاوتی ساخته می شوند که شما می توانید آن ها را در مکان های شلوغ نصب کنید. برای آشنایی بیش تر با این بیلبورد ها و تعرفه آن ها تا پایان این محتوا همراه ما باشید.

قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

قیمت بیلبورد تبلیغاتی
قیمت بیلبورد تبلیغاتی

بیلبورد ها از جمله امکاناتی هستند که با استفاده از آن ها می توان آگهی و خبر های مهم را به نمایش گذاشت. برای نصب این بیلبورد ها بهتر است, مکان ‌های شلوغ را نقطه هدف خود قرار دهید; زیرا در این مکان ها رفت و آمد زیاد است و شما جذب بالایی از این تبلیغات به دست می آورید.

کشور های پیشرفته این بیلبورد ها را به صورت سه بعدی تولید می کنند. این مدل بیلبورد ها طرح ها را به صورت حیرت انگیزی به نمایش می گذارند; طوری که انگار واقعی است, به همین دلیل چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کنند. بیلبورد ها در شکل ها و رنگ های متفاوتی ساخته می شوند تا بتوان از آن ها در هر نوع فعالیتی استفاده کرد.

عوامل مختلفی از قبیل نوع بیلبورد, محل بیلبورد, تصویر و عکس بیلبورد و… بر روی قیمت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان نقش دارند. در ادامه می خواهیم به این موارد و سفارش بیلبورد تبلیغاتی بیشتر بپردازیم.

طرح بیلبورد تبلیغاتی

بیلبورد ها یکی از گران ترین روش های تبلیغات هستند که متن تبلیغ در حد چند کلمه کوتاه بر روی آن نوشته می شود. پیام های تبلیغاتی باید به ‌گونه‌ ای باشند که افراد را به خود جذب کنند, مثلا اگر شما صاحب رستورانی هستید و قصد تبلیغش را دارید باید از کلمات کوتاه برای بنر خود استفاده کنید.

برای اینکه بنر تبلیغاتی شما بازده خوبی داشته باشد باید از کلمات کوتاه استفاده کنید, مثلا به رستوران من خوش آمدید و پایین بنر یک فلش بکشید که آدرس رستوران شما را نشان دهد. در طراحی بیلبورد تبلیغاتی, باید دقت داشت که متن روی بیلبورد باید کوتاه باشد, زیرا اکثر افرادی که این تبلیغات را مشاهده می کنند, سوار اتوموبیل و با سرت در حال حرکت هستند. در نتیجه باید گفت که متن باید کوتاه, مختصر و مفید باشد.

به علاوه استفاده از عکس و تصویری ساده و در عین حال جذاب به عنوان طرح بیلبورد بسیار مهم است. یادتان باشد که عکس آنقدر در تبلیغات موثر می باشد که خود به تنهایی یک روش تبلیغاتی به حساب می آید. عکاسی تبلیغاتی در اصفهان نیز یکی از روش های مهم بازاریابی به شمار می رود که از آن می توان در کاتالوگ, سایت و… نیز استفاده کرد.

انواع بیلبورد های تبلیغاتی

بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان انواع متفاوتی از بیلبورد ها را شامل می شود که می توانید بنا به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید, در پایین انواع بیلبورد هایی که برای معرفی محصول, خدمات و برند ها استفاده می شوند را مشاهده می کنید:

 • بیلبورد سه بعدی:

بیلبورد سه بعدی بسیار گران است. این بیلبورد ها از پرسپکتیو های مجازی ساخته شده اند; به همین دلیل انعطاف بسیار بالایی دارند.

بیل بورد سه بعدی
بیلبورد تبلیغاتی
 • بیلبورد های حجمی:

تنها کشور هایی که از این بیلبورد ها بسیار استفاده می کند, کشور های غربی هستند. از این بیلبورد ها برای به نمایش گذاشتن اجسام به طور واقعی استفاده می نمایند.

 • بیلبورد های چرخان:

این بیلبورد ها به صورت مثلثی یا سه وجهی ساخته می ‌‌شوند و معمولا آن ها را در آزادراه هایی نصب می نمایند که به سه مسیر ختم می شود تا در هر مسیر بتوان این بیلبورد ها را مشاهده کرد.

 • بیلبورد های معمولی:

این بیلبورد ها نسبت به سایر تابلو ها قیمت مناسب تری دارند و بیشترین استفاده ای که از این بیلبورد ها می شود در کشور ما است. این نمونه صفحه ای ساده دارند که به صورت تک وجهی به نمایش گذاشته می شوند.

 • بیلبورد های دیجیتالی:

این بیلبورد ها به گونه ای طراحی شده اند که در هر چند ثانیه یک آیتم تبلیغاتی را نشان می‌‌ دهند. این نمونه قابلیت سه نوع حرکت را دارد که این سه حرکت شامل ساکن, چرخ دار و متحرک است.

ساخت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

بیلبورد ها دارای قطعات ریز و درشت زیادی هستند که با یکدیگر روابط تنگاتنگی دارند. در پایین اجزای مهم در ساخت بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان را مشاهده می کنید:

طراحی بیلبورد تبلیغاتی
طراحی بیلبورد تبلیغاتی
 1. فونداسیون بیلبورد: فونداسیون شامل بتن و میلگرد است که بعد از قرار دادن آن ها روی زمین اطرافشان را با بتن محکم می کنند.
 2. پایه های بیلبورد: بیلبورد ها به وسیله پایه هایی که در دو طرفشان قرار دارد ثابت می مانند. قسمتی از پایه های بیلبورد در داخل زمین قرار دارند تا بتوانند سنگینی بیلبورد ها را تحمل کنند.
 3. نورپردازی بیلبورد: بیلبورد ها در شب با استفاده از لامپ هایی که در بالا و پایینشان قرار دارند روشن می شوند. این لامپ ها کم مصرف هستند و استفاده مداوم از آن ها در طول یک ماه هزینه زیادی ندارد.
 4. کلیپس و سپری بیلبورد: از این وسیله برای نگهداری بنر های تبلیغاتی استفاده می کنند. این وسیله ها از چروک شدن بنر جلوگیری می نماید.

طراحی بیلبورد تبلیغاتی

در طراحی بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان باید به یک سری نکات دقت فرمایید. اینکه بنر های تبلیغاتی را در کجا نصب کنید, اهمیت زیادی دارد; زیرا با استفاده از این بنر برند و شرکت شما در بین مردم شناخته می شود و به مرور زمان باعث معروف شدنتان می گردد. بنابراین انتخاب محل و مکان بیلبورد برای نصب بنرتان از اهمیت بالایی برخوردار است. مهم ترین نکات در رابطه با بیلبورد ها در زیر آورده شده است:

 • اگر بنر شما مربوط به فروش یا فعالیتی در شهر شماست بهتر است حالتی طنزوار داشته باشد.
 • برای اینکه بنر شما مخاطبان زیادی جذب کند, بهتر است از تصاویری استفاده کنید که جالب باشند.
 • رنگ هایی که در این بنر ها استفاده می کنید, باید رنگ هایی شاد باشند تا هر رده سنی را به خود جذب کند.

سفارش بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

سفارش بیلبورد تبلیغاتی
سفارش بیلبورد تبلیغاتی

این روش تبلیغات محیطی به دیده شدن کسب و کار شما کمک می کند. اگر قصد دارید که کار خود را رونق دهید, می توانید از بیلبورد ها برای معرفی برند خود استفاده کنید. این بیلبورد ها تأثیر مثبتی روی کسب و کار شما دارند. از طرفی بیلبورد ها انواع متنوعی دارند که هر یک از آن ها را می توانید برای یک نوع تبلیغات استفاده کنید. آژانس تبلیغاتی نکسوس در زمینه های مختلف تبلیغات و بازاریابی از قبیل ساخت انواع تیزر تبلیغاتی در اصفهان و… فعالیت می کند و شما می توانید برای سفارش بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان با این گروه تبلیغاتی همکاری کنید و تبلیغات خود را به آنها بسپارید.

نوشتهٔ پیشین
عکاسی بک دراپ در اصفهان
نوشتهٔ بعدی
هزینه تبلیغات در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس
×

 

سلام

جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

× به مشاوره احتیاج داری؟؟؟گفت و گو با ما