بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام

مقاله ای در مورد بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام  :

اینستاگرام یکی از بزرگترین رسانه های اجتماعی در جهان می باشد که کاربران بسیاری در آن فعالیت می کنند. اینستاگرام همچنین یکی از بزرگترین ابزارهای بازاریابی برای کسب و کارها می باشد که شما می توانید با بکارگیری تکنیک های مختلف، پیشرفت کسب و کار خود را از طریق تبلیغات اینستاگرامی افزایش دهید. به همین منظور ما در این مقاله به بررسی ۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی خواهیم پرداخت.

نحوه بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام

1. عکس های قوی و فوق العاده

یکی از ۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی، عکس های تبلیغاتی قوی و فوق العاده می باشد . چون اینستاگرام بر پایه مسائل بصری است و تنها موردی که کاربران به آن توجه می کنند عکس های فوق العاده می باشد، استفاده از عکس های با کیفیت باعث افزایش فروش ، معرفی برند و خدمات شما می شود. پس این عکس ها باید فراتر از عکس های معمولی باشد تا افراد به خاطر تبلیغاتی بودن از آنها به راحتی رد نشوند و به دقت به آنها نگاه کنند. این عکس ها باعث می شوند که کمپین تبلیغاتی شما طبیعی تر باشد. شما تأثیر تبلیغات در اینستاگرام خود را با وجود عکس های عالی خواهید دید.

2. کوتاه بودن نوشته درون عکس ها

یکی دیگر از ۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی، کوتاهی نوشته در عکس ها می باشد . یعنی هر چه نوشته درون عکس کمتر باشد بهتر است چون اینستاگرام بر اساس عکاسی است. معمولا عکسی که نوشته زیاد داشته باشد، کاربران تمایل به خواندن آن ندارند. در نتیجه می توان گفت کوتاهی نوشته ها تأثیر تبلیغات در اینستاگرام را افزایش می دهد.

3. در تبلیغات اینستاگرامی روی برندینگ تکیه نکنید

روی برندینگ هم نباید تکیه کرد که این مسئله یکی از ۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی می باشد . قراردادن لوگو روی تصاویر خوب است ولی کاربران نباید احساس کنند که شما فقط به دنبال فروش محصول خود هستید. اگر عکس های شما خلاقانه و خاص باشد باعث می شود که برند و محصول خود را به کاربران معرفی کنید.

بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام
بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام

4. مختصر و کوتاه بنویسید

همانطور که عکس ها نباید متن و نوشته های زیاد داشته باشند محتوا و یا کپشن هم نباید طولانی باشد . هر پست حدود ۴۰ کاراکتر است که از این عدد بیشتر نباید باشد و کوتاهی محتوا و مطلب هم تأثیر در این اپ را بالا می برد .

5. تبلیغات آزمایشی انجام دهید

نکتۀ پنجم برای موفقیت در آین نوع از تبلیغات، این است که با خلاقیت و توانایی که دارید برای کسب و کار خود تبلیغات آزمایشی انجام دهید و بدانید که کاربران و مخاطبان شما چه مواردی را دوست دارند و یا به چه کارهایی واکنش مثبت نشان می دهند. بنابراین راه انداختن کمپین های کوچک تبلیغاتی بهترین گزینه می باشد.

6. تفاوت اینستاگرام از فیس بوک
هشتگ

اینستاگرام و فیس بوک از نظر تبلیغات شبیه به هم هستند ولی از نظر جمعیت شناسی و رفتارشناسی در کاربران با هم تفاوت دارند. در جمعیت شناسی در اینستاگرام، افراد جوان بیشتر فعالیت دارند ولی در فیس بوک افراد مسن تر بیشتر فعالیت دارند . از نظر رفتارشناسی هم در اینستاگرام تصاویر و ویدیو ها زیاد است ولی در فیس بوک محتواها بیشتر و ترکیبی تر است.

7. از هشتگ ها استفاده کنید

یکی از ۱۰ نکتۀ مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی هشتگ ها می باشند. ورود هشتگ ها در اینستاگرام بسیار ضروری است و برای استفاده از هشتگ ها باید از کلمات و واژه های صحیح استفاده کرد. استفاده از هشتگ میتواند نرخ  ورودی بسیار بالایی ایجاد کند.

8. دکمه ای برای ادامه کار تعبیه کنید

یکی دیگر از نکات مهم در تبلیغات اینستاگرامی یک دکمه فراخوان به نام (Call to Action” (CTA” را اضافه کنید تا از جملات لینک در بیو خلاص شوید و با این کار شما می توانید نتایج واقعی تبلیغات خود را در اینستاگرام ببینید و تأثیر در این اپ را به راحتی مشاهده کنید.

در پایین، یکی از مثال های این نوع دکمه ها را می بینید:
9. با صفحه غیر واکنش دار مخاطب را اذیت نکنید

صفحه غیر واکنش دار یک صفحه ای است که تبلیغ ها در آن کم و یا تبلیغ را خراب می کند و چون اینستاگرام یک اپلیکیشن موبایلی است هر کاربر روی CTA شما کلیک کند، تمایل دارد که به یک صفحه موبایل پسند برسد .

10. از محتواهای کاربران استفاده کنید

نکتۀ مهم آخر برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی، که به شرح آن می پردازیم، اعتماد کاربران و استفاده از محتواهای آنان می باشد. این کار بر اساس دو قالب تبلیغاتی است؛ یکی توصیه آشنایان و دیگری نظرات آنلاین مصرف کننده. با استفاده از این دو گزینه بسیاری از نکات را رعایت کرده اید‌.

سخن پایانی

۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی را برای شما بیان کردیم و با توجه به این نکات شما می توانید تأثیر تبلیغات در اینستاگرام را مشاهده نمایید به همین منظور شما می توانید با شرکت نکسوس ارتباط بر قرار کنید و از نحوه سفارش این تبلیغات اطلاع حاصل نمائید.

برخی خدمات ما

تبلیغات در ینستاگرام
تبلیغات در ینستاگرام
تبلیغات در ینستاگرام
تبلیغات در ینستاگرام
نوشتهٔ پیشین
تیزر تبلیغاتی در اصفهان
نوشتهٔ بعدی
افزایش ریچ در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس
×

 

سلام

جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

× به مشاوره احتیاج داری؟؟؟گفت و گو با ما