کارایی و اثر گذاری

شاید دیده باشید افرادی رو که پشت میز میشینن و فقط برنامه و پلن استراتژیک برای شما تهیه میکنن! برنامه بدون عمل به چه دردی میخوره؟ اثرگذاری استراتژی کجا معلوم میشه!!!
اینجا تمام استراتژی ها توسط تیم نکسوس اجرایی میشن.

تخصص

 از افرادی که به اصطلاح خودشون رو متخصص استراتژی معرفی میکنن سریع دور بشید! استراتژیست شما چه تخصص هایی داره؟

تجربه

سابقه کار و پروژه های موفقیت در استراتژیست شما بسیار حائز اهمیته
میتونید پروژه های موفق شرکت نکسوس رو در ردیف نمونه کار ها مشاهده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه استراتژی و مشاوره لازمه که فرم مربوط به اون رو پر کنید.
برای این منظور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

03135221021
09900663221

این مطلب رو من میخوام با یک سوال شروع کنم؟ چقدر با تیم ها و آژانس تبلیغاتی های مختلف کار کردید؟ چقدر تصمیم گرفتید به پیج های دیگه تبلیغ بدید اما یا اصلا در حد یه تصمیم مونده یا اینکه تبلیغ دادید و نتیجه نگرفتید نمیخوام بیشتر از این راجب به نتیجه نگرفتن از تبلیغات صحبت کنم به جاش میخوام برم  سراغ اینکه تبلیغات نتیجه محور چیه؟ چطور از تبلیغاتمون بازدهی بگیریم؟

یه ضرب المثلی هست که میگه Business is a war with no blood

یعنی کسب و کار و بیزنس یه جنگ بدون خون ریزی هست خب حالا روی همین مثال جنگ پیش بریم شما برای جنگ چه چیزایی نیاز دارید؟

اول از همه نیاز به یک استراتژی و نقشه دارید یعنی اگر حتی توی فیلما دقت کرده باشید هر جنگی یک فرمانده داره که افراد از اون دستور میگیرن خب گفتیم افراد پس مورد دومی که واضح هست اینه که نیاز به جنگجو هایی داریم که حرفه ایی باشند در کنار این بحث اسلحه شرایط آب و هوایی و … هم توی جنگ دخیله

خب برگردیم به بیزرنس و کسب و کار خودمون توی مراحل اولیه راه اندازی یک کسب و کار یا حتی کسب و کار هایی که چنیدن ساله در بازار حضور دارند اما به اصطلاح میخوان در بازار ماندگار باشن نیاز به استراتژی و مشاوره دارند یعنی بدونند در چه نقطه ایی قراردارند؟ کجا میخوان باشند؟ چه اهدافی رو باید دنبال کنند؟ مخاطب اصلیشون کیه؟ چون ما داریم برای جامعه هدفمون تولید محتوا در شبکه های اجتماعی انجام میدیم و اینکه اصلا تبلیغاتشون به چه سمت و سویی باید بره و خیلی از مواردی که در این مقال نمیگنجد!:)

خب صد در صد یه سوالی که ممکنه براتون پیش اومده باشه اینه که آیا اصلا نکسوس تا حالا استراتژی تبلیغاتی داشه و اگر داشته این استراتژی موفق عمل کرده و یا نه بهتره که به جای حرف چند نمونه از استراتژی های موفق آژانس تبلیغات نکسوس که بر پایه نتیجه محور بودن بوده رو ببنیم

تیزر تبلیغاتی در اصفهان
بیلبورد تبلیغاتی
فهرست
Call Now Buttonتماس
×

 

سلام

جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

× به مشاوره احتیاج داری؟؟؟گفت و گو با ما