ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای از موضوعات جالب و در عین حال مهم در دنیای تبلیغات و دیجیتال می باشد. در دنیای دیجیتالی امروز, استفاده از تکنیک هایی نظیر تیزر تبلیغاتی راهی بسیار موثر برای معرفی کسب و کار, محصولات و خدمات شما به مشتریان است. یک تیزر خوب می تواند پیام شما را به سرعت به مخاطبین هدف منتقل کرده و تا مدت ها در ذهن او ماندگار شود. حتی می توانید با معمایی کردن تیزر خود, حس کنجکاوی مشتریان را برانگیخته کنید و او را با خود همراه کنید. نکسوس با بهره‌گیری از یک تیم متخصص و حرفه ای در زمینه تبلیغات و ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان, افتخار ارائه این خدمات را به کسب و کار ها دارد.

شما همراهان گرامی می‌توانید به منظور دریافت مشاوره و همچنین دریافت تعرفه ساخت تیزر تبلیغات در اصفهان با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای و بهره مندی از تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تبلیغات در دنیای امروز یکی از عناصر ضروری برای هر کسب و کاری به شمار می رود. شما به عنوان کسی که صاحب کسب و کار و یا ارائه دهنده خدمات هستید باید به طور مرتب, برند و خدمات خود را به مشتریان یاد آوری کنید و با استفاده از رسانه های مناسب, محتوا های تبلیغاتی را در معرض دید کاربران قرار دهید.

تیزر تبلیغاتی در اصفهان
تیزر تبلیغاتی در اصفهان

یکی از بهترین روش ها برای این کار استفاده از یک تیزر تبلیغاتی است که اگر به طور استاندارد طراحی و اجرا شود بیشترین تاثیر را بر روی مخاطبین هدف شما خواهد گذاشت. تمامی مشاغل می‌ توانند برای نمایش و معرفی محصولات خود, جشنواره‌ ها و تخفیف ها, افزایش فروش و… یک تیزر تبلیغاتی را منتشر کنند و با این کار پیام برند خود را تا مدت طولانی در ذهن مشتری ماندگار کنند.

ورود تیزر تبلیغاتی به حوزه تبلیغات, مرحله و دوران جدیدی را برای تاریخچه تبلیغات رقم زد و خود را به عنوان روشی موثر و خوب معرفی کرد. از آن به بعد تا به امروز, این روش یکی از مهم ترین بخش های تبلیغات بوده است.

ویژگی های تیزر تبلیغاتی خوب

اولین و مهم‌ترین ویژگی در چگونگی ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان, خلاقانه و حرفه ای بودن آن است به طوری که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی مخاطب تاثیر داشته باشد. همانطور که می دانید بازار رقابت در دنیای امروز بسیار داغ است و در صورتی که نتوانید مخاطبین زیادی را جذب کنید قطعا از گردونه رقابت حذف می شوید.

هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای نیز مشخص است. شما به عنوان مدیر یک شرکت باید بدانید تیزر شما قرار است چه خدمات یا محصولی را برای کدام دسته از افراد جامعه نمایش دهد. برای مثال تیزری که برای نوجوانان و جوانان طراحی می شود قطعا تفاوت های زیادی با تیزر های مربوط به افراد میانسال دارد. بنابراین یک تیزر تبلیغاتی خوب, هدف مشخصی دارد و بر اساس یک استراتژی مناسب طراحی می‌شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای
ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

به طور خلاصه ویژگی‌های یک تیزر عبارتند از:

  1. استفاده از مفاهیم و ایده های خلاقانه
  2. جذابیت بصری مناسب
  3. انتقال پیام با سرعت بالا
  4. پاسخگویی به نیاز مخاطب
  5. درگیر کردن مخاطب و دادن اطلاعات مناسب به وی
  6. مجاب کردن مشتری به استفاده از خدمات یا خرید محصول شما
  7. صادقانه بودن تیزر

چگونگی ساخت تیزر تبلیغاتی

همانطور که می دانید عمده وظیفه یک تیزر تبلیغاتی, جذب مخاطبین بیشتر و افزایش فروش محصول و خدمات شماست. ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای در چهار مرحله انجام می گیرد و در نهایت منجر به افزایش تعامل مخاطبین با برند شما و تبدیل آنها به مشتری می گردد.

در مرحله اول, اطلاعات مورد نیاز با شناسایی اهداف, شخصیت برند, پیام برند, طراح ایده, مدت زمان اجرا و بودجه بندی جمع آوری می‌شود. این مرحله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که داشتن آگاهی از هدف برند می تواند گام مهمی در زمینه طراحی و ایده پردازی برای تیزر باشد. شما باید بتوانید با شناسایی برند و شخصیت آن, پیام را به گونه ای طراحی کنید تا در حداقل زمان, مورد توجه عده‌ زیادی از مخاطبین قرار گیرد و تا مدت ها در اذهان آنها باقی بماند. همچنین پیام این برند باید به گونه ای باشد که مشتری احساس کند به یک نیاز اساسی وی پاسخ داده اید و به این ترتیب قدردان شما باشد. حال که اطلاعات لازم را به دست آوردید, زمان شکل دادن به ایده رسیده است.

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای
ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

در مرحله دوم باید نوع انتقال پیام به مخاطب را انتخاب کنید. آیا قرار است پیام شما از طریق اینفلوئنسرها به مخاطب برسد و یا اینکه تیزر به طور مستقیم سعی در حل مشکل و پاسخ به آن دارد. پس از این مرحله, داستان سرایی آغاز می‌گردد. این کار سبب می‌شود تا مخاطب, درگیری بیشتری با تیزر داشته و تا مدت ها در ذهن وی باقی بماند. در نظر داشته باشید در این مرحله, لحن صحبت از اهمیت بالایی برخوردار است. در مرحله دوم, مخاطب دعوت به یک فعالیت می‌شود. حال پس از کنار هم گذاشتن این مراحل زمان آن رسیده تا متن نهایی نوشته شود.

تبلیغات اینستاگرام, نوع دیگری از تبلیغات هستند که آنها نیز از اهمیت بسیار بالایی در بحث رشد کسب و کار برخوردار هستند. برای این منظور, می توان از اینفلوئنسر های اینستاگام کمک گرفت. اما سوالی پیش می آید که اصلا “اینفلوئنسر ایسنتاگرام کیست؟“.

در مرحله سوم ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای, پیش تولید تیزر آغاز می‌شود. در این مرحله, ابتدا فضای مناسب اجرای تیزر انتخاب می‌گردد; اینکه درون منزل اجرا شود یا قرار است در یک فضای باز فیلمبرداری شود. همچنین مواردی نظیر نورپردازی, انتخاب بازیگر بر اساس متن, و زمان فیلمبرداری نیز در این مرحله انجام می شود.

مرحله چهارم که آخرین مرحله ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای است, آسان ترین مرحله کار است. اگر سه مرحله قبل به درستی و بدون مشکل انجام گیرد این مرحله با سرعت بیشتری انجام شده و تیزر شما به سرعت آماده خواهد شد.
پس از آنکه کار تولید به اتمام رسید اینک زمان انتشار این محتوا رسیده است. شما باید از پلتفرم های قدرتمند برای انتشار تیزر خود استفاده کنید تا به سرعت در معرض دید مخاطبین قرار گیرد. اگر تمایل دارید از آمار تعامل ویدئو با مخاطبین خود اطلاع پیدا کنید, می توانید در انتهای تیزر خود از یک نظرسنجی استفاده کنید. این کار سبب می شود تا در ذهن مشتری نیز ماندگار تر شوید.

نکسوس
تبلیغات حرفه ای

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای در اصفهان

استراتژی‌ های تبلیغات و بازاریابی هر روز در حال تغییر هستند. برای آنکه در بازار رقابت بتوانید همچنان به کسب و کار خود ادامه دهید نیاز است تا با بهره گیری از روش ها و تکنیک های تبلیغات, همواره برند خود را به مشتری یادآوری کنید.
تیزر تبلیغاتی یکی از روش های موثر در تبلیغات است که با استفاده از ایده ها و مفاهیم خلاقانه قادر است برند تجاری شما را به مخاطبین هدف معرفی کند. اگر صاحب کسب و کار هستید و یا خدماتی ارائه می‌کنید, می‌توانید با مشخص کردن هدف تیزر, از افراد متبحر در این زمینه بخواهید تا برای شما یک تیزر تبلیغاتی طراحی کنند.

البته که این تنها یک روش تبلیغات می باشد و برای رشد کسب و کار باید از روش هایی مثل بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام نیز بهره برد و استفاده کرد.

مجموعه نکسوس در اصفهان به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه تبلیغات و ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان, با استفاده از دانش روز و تیم مجرب در زمینه ساخت انواع تیزر های تبلیغاتی آماده ارائه خدمات به سازمان ها, ارگان ها و شرکت ها می باشد. شما می توانید به منظور دریافت تعرفه و قیمت ساخت انواع تیزر تبلیغاتی با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

نوشتهٔ پیشین
عکسبرداری پانوراما در اصفهان
نوشتهٔ بعدی
مستند صنعتی در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس
×

 

سلام

جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

× به مشاوره احتیاج داری؟؟؟گفت و گو با ما