۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی

۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی

اینستاگرام یکی از بزرگترین رسانه های اجتماعی در جهان می باشد که کاربران بسیاری در آن فعالیت می کنند و یکی از بزرگترین ابزارهای بازاریابی برای کسب و کارها می باشد که شما می توانید با بکارگیری از تکنیک های مختلف پیشرفت کسب و کار خود را از طریق تبلیغات اینستاگرامی افزایش دهید به همین منظور ما در این مقاله به بررسی ۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی می پردازیم.

عکس های قوی و فوق العاده

یکی از ۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی عکس های قوی و فوق العاده می باشد . چون اینستاگرام بر پایه مسائل بصری است و تنها موردی که کاربران به آن توجه می کنند عکس های فوق العاده می باشد . استفاده از عکس های با کیفیت باعث افزایش فروش ، معرفی برند و خدمات شما می شود پس این عکس ها باید فراتر از عکس های معمولی باشد تا افراد به خاطر تبلیغاتی بودن از آنها به راحتی رد نشوند و به دقت به عکس ها نگاه کنند و این عکس ها باعث می شود که کمپین تبلیغاتی شما طبیعی تر باشد و تاثیر تبلیغات در اینستاگرام خود را با وجود عکس های عالی می بینید.

کوتاهی نوشته درون عکس ها

یکی دیگر از ۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی کوتاهی نوشته در عکس ها می باشد . یعنی هر چه نوشته درون عکس کمتر باشد بهتر است چون اینستاگرام بر اساس عکاسی است معمولا عکس های که نوشته زیاد داشته باشد کاربران تمایل به خواندن آن ندارند پس می توان گفت کوتاهی نوشته ها تاثیر تبلیغات در اینستاگرام را افزایش می دهد.

روی برندینگ تکیه نکنید

روی برندینگ هم نباید تکیه کرد که این مسئله یکی از ۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی می باشد . قراردادن لوگو روی تصاویر خوب است ولی کاربران نباید احساس کنند که شما فقط به دنبال فروش محصول خود هستید بلکه اگر عکس های شما خلاقانه و خاص باشد باعث می شود که برند و محصول خود را به کاربران معرفی کنید.

مختصر و کوتاه بنویسید

همانطور که عکس ها نباید متن و نوشته های زیاد داشته باشد محتوا و کپشن هم نباید طولانی باشد . هر پست حدود ۴۰ کاراکتر است که از این عدد بیشتر نباید باشد و کوتاهی محتوا و مطلب هم تاثیر تبلیغات در اینستاگرام را بالا می برد .

تبلیغات آزمایشی انجام دهید

یکی دیگر از ۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی این است که با خلاقیت و توانایی که دارید برای کسب و کار خود تبلیغات آزمایشی انجام دهید و بدانید که کاربران و مخاطبان شما چه مواردی را دوست دارند و یا به چه کارهای واکنش مثبت نشان می دهند پس راه انداختن کمپین های کوچک تبلیغاتی بهترین گزینه می باشد.

تفاوت اینستاگرام از فیس بوک

اینستاگرام و فیس بوک از نظر تبلیغات شبیه به هم هستند ولی از نظر جمعیت شناسی و رفتارشناسی در کاربران با هم متفاوت می باشند که در جمعیت شناسی در اینستاگرام افراد جوان بیشتر فعالیت دارند ولی در فیس بوک افراد مسن تر بیشتر فعالیت دارند . از نظر رفتارشناسی هم در اینستاگرام تصاویر و ویدیو ها زیاد است ولی در فیس بوک محتواها بیشتر و ترکیبی تر است.

از هشتگ ها استفاده کنید

یکی از ۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی هشتگ ها می باشد. ورود هشتگ ها در اینستاگرام بسیار ضروری است و برای استفاده از هشتگ ها باید از کلمات و واژه های صحیح استفاده کرد.

دگمه ای برای ادامه کار تعبیه کنید

یکی دیگر از نکات مهم  در تبلیغات اینستاگرامی یک دگمه فراخوان به نام Call to Action CTA  را اضافه کنید تا از جملات لینک در بیو خلاص شوید و با این کار شما می توانید نتایج واقعی تبلیغات خود را در اینستاگرام ببینید و تاثیر تبلیغات در اینستاگرام را به راحتی مشاهده کنید.

با صفحه غیر واکنش دار مخاطب را اذیت نکنید

صفحه غیر واکنش دار یک صفحه ای است که تبلیغ ها در آن کم و تبلیغ را خراب می کند و چون اینستاگرام یک اپلیکیشن موبایلی است هر کاربر روی CTA  شما کلیک کند تمایل دارد که به یک صفحه موبایل پسند برسد .

از محتواهای کاربران استفاده کنید

یکی دیگر از ۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی اعتماد کاربران و استفاده از محتواهای آنان می باشد که بر اساس دو قالب تبلیغاتی است یکی توصیه آشنایان و دیگری نظرات آنلاین مصرف کننده که با استفاده از این دو گزینه بسیاری از نکات را رعایت کرده اید‌.

سخن پایانی

۱۰ نکته مهم برای موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی را برای شما بیان کردیم و با توجه به این نکات شما می توانید تاثیر تبلیغات در اینستاگرام را مشاهده نمایید به همین منظور شما می توانید با شرکت نکسوس ارتباط و از نحوه سفارش این تبلیغات اطلاع حاصل کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *