قدرت کلمات در تبلیغات اینستاگرام

قدرت کلمات در تبلیغات اینستاگرام

 

یکی از روش های که باعث موفقیت کسب و کار شما می شود انتخاب درست کلمات در تبلیغات می باشد که بعضی از این کلمات قدرت جادویی دارند و باعث جذب مشتری می شوند به همین منظور ما در این مقاله به قدرت کلمات در تبلیغات اینستاگرام می پردازیم.

اهمیت انتخاب درست کلمات در تبلیغات

قدرت کلمات در تبلیغات اینستاگرام قدرتمندترین سلاحی است که روی مشتری ها اثرگذار است . کلمات و جملات باعث تشویق مخاطب و خواندن محتوای تبلیغ می شود و آن را مطالعه می کند ولی از طرفی اگر کلمات اشتباه و غیر اصولی باشد باعث می شود که مخاطب و مشتری خود را از دست بدهید بنابراین در انتخاب کلمات تاثیرگذار باید دقت فراوان کرد.

بهترین کلمات تاثیرگذار تبلیغاتی

قدرت کلمات در تبلیغات اینستاگرام بسیار زیاد است و یکی از بهترین راه های تاثیر تبلیغات در اینستاگرام وجود کلمات مهم است که چند نمونه از آن را برای شما بیان می کنیم :

شما

یکی از کلماتی که احساس خوبی به مشتری می دهد و باید در محتواهای تبلیغاتی از آن استفاده کنیم این کلمه “شما ” می باشد . این کلمه شما یکی از مهم ترین کلمات تبلیغاتی اثرگذار در لیست کلمات تبلیغاتی جهان می باشد که همیشه مشتری دوست دارد شما او را یاد کنید و صدا کنید و از کلمه شما به صورت هوشمند استفاده کنید.

اقتصادی

یک نمونه از قدرت کلمات در تبلیغات اینستاگرام کلمه ” اقتصادی ” است که بسیاری از مشتریان به دنبال خرید اقتصادی و به صرفه می باشد و بسیاری از فروشگاه ها و سایت ها در اینستاگرام بر اساس همین کلمه اقتصادی تبلیغ می کنند و در اصل صرفه جویی در خرید یک نوع خدمات به مشتریان می باشد و باعث افزایش اعتماد مشتریان می شود.

ضمانت یا گارانتی

یک نمونه دیگر از قدرت کلمات در تبلیغات اینستاگرام که معجزه می کند “ضمانت یا گارانتی ” می باشد . زمانی که مشتری یا مخاطب بداند که محصول مورد نظر دارای ضمانت یا گارانتی می باشد که به راحتی خرید می کند و اطمینان مشتری را بالا می برد . کلمه ضمانت می تواند هم به صورت فروش آنلاین و هم به صورت حضوری حالت اجرایی قوی داشته باشد.

نو و جدید

کلمه” نو” و “جدید” هم برای بسیاری از افراد مهم و منحصر به فرد است و اکثر افراد دنبال محصولات جدید هستند و”  نو ” بودن و” جدید ” بودن یک کالا و محصول باعث می شود که مشتری از آن بسیار استقبال کند و زودتر اقدام به خرید کند و کلمات نو و جدید تاثیر تبلیغات در اینستاگرام را افزایش می دهد.

علمی

نتایج تحقیقات “علمی” هم جزو یک نمونه دیگر از قدرت کلمات در تبلیغات اینستاگرام می باشد که بسیاری از افراد دنبال محصولاتی هستند که لابراتورهای پزشکی و علمی آن را تایید کرده اند که همین امر باعث جذب مشتری می شود و این مسئله بیشتر در مورد داروها و محصولات آرایشی و بهداشتی صدق می کند و نشان دهنده قدرت کلمات در فروش و تاثیر تبلیغات در اینستاگرام می باشد.

بهترین

کلمه ” بهترین “هم یکی از کلمات جذاب برای تبلیغات است در صورتی که درست و به موقع از آن استفاده شود و باعث اعتماد مشتری می شود و این کلمه “بهترین” به صورت برچسب باید اعتبار و خدمات مشتری را نشان می دهد و برای فریب دیگران نباید باشد.

انحصاری

یک نمونه دیگر از قدرت کلمات در تبلیغات اینستاگرام ” انحصاری ” بودن می باشد . زمانی که شما محصولات خود را انحصاری می کنید و فقط در اختیار گروهی قرار می دهید کاری می کنید که مردم آن محصول را بیشتر خریداری کنند و این واژه می تواند به صورت های مختلف مانند افراد دعوت شده ، فقط برای اعضا ، برای اولین بار و غیره هم استفاده می شود.

امنیت

کلمه” امنیت ” هم از کلمات بسیار مهم و موثر برای تبلیغات است که  باید به آن توجه کرد و مهمترین انتظار یک مشتری امنیت کالا یا محصول است و در جای مناسب باید آن را بکار برد .

سخن پایانی

قدرت کلمات در تبلیغات اینستاگرام دارای ارزش زیادی برای مخاطب و مشتری می باشد ولی باید این کلمات به صورت هوشمندانه استفاده شود تا هم باعث جلب مشتری و همینطور افزایش فروش شما می شود شرکت نکسوس در مسیر تهیه تبلیغات و تاثیر آن بر کسب و کار شمار همراه شما خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *