قابلیت های اکسپلور اینستاگرام

قابلیت های اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام به جذب فالوور کمک می کند و باعث می شود که مخاطبان با هم ارتباط برقرار کنند و تعامل کاربران را افزایش می دهد و همین امر باعث می شود که برند یا کسب و کار شما بهتر به مردم معرفی شود و بیشتر کسب و کار و خدمات شما را بشناسند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی قابلیت های اکسپلور اینستاگرام می پردازیم.

اکسپلور اینستاگرام چیست ؟

در اصل برای نشان دادن قابلیت های اکسپلور اینستاگرام باید به صفحه ای که پست های متفاوت و سراسر دنیای اینستاگرام را به شما نشان می دهد وارد شوید که این دنیای متفاوت از صادقانه ترین دنیای اینترنت است که برای دسترسی به بخش اکسپلورExplore  اینستاگرام خود را باز کنید و پایین صفحه چند آیکون می بینید که یک آیکون به شکل ذره بین وجود دارد و بین دو آیکون خانه و علامت + است که این بخش همان اکسپلور اینستاگرام می باشد.

چگونه پست هایمان به اکسپلور برود؟

اکسپلور طوری طراحی شده است که پست های را به شما نشان می دهد که بیشترین لایک یا نظر را دارد و به خاطر اینکه پست های خود را در اکسپلور به نمایش بگذارید باید مخاطبین خود را شناسایی و زمان مناسب پست را مشخص و از اشخاص مهم و سر شناس برای شروع کار کمک بگیرید و حتما محتواهای جذاب برای تشویق کاربران و جذب آنها انتخاب کنید.

روش های گذاشتن پست در اکسپلور اینستاگرام

برای اینکه چگونه پست هایمان به اکسپلور ایسنتاگرام برود باید قابلیت های اکسپلور اینستاگرام آشنا و روش ها و ترفندهای مهم آن را آشنا باشیم:

مخاطبین خود را بشناسید

یکی از قابلیت های اکسپلور اینستاگرام این است که علاقه مندی مخاطبین و سلیقه آنها را بدانیم و بر اساس آن محتوا تولید کنیم و معمولا اکسپلور اینستاگرام محتواهای را نشان می دهد که افراد و مخاطبین بیشتر با آن در تعامل هستند.

استفاده از هشتک و برچسب مکانی

به کار بردن هشتک و برچسب مکانی هم یکی از قابلیت های اکسپلور اینستاگرام است که باعث می شود شانس قرار گرفتن پست در صفحه اکسپلور افزایش یابد و تعداد مطلوب برای هشتک ۱۱ عدد است و معمولا برندهای کسب و کارها با حداقل یک هشتک بیش از ۶/۱۲ درصد از کسانی که از هشتک استفاده نمی کنند با مخاطبین در تعامل و ارتباط هستند.

کپشن های جذاب و تشویق کننده

یکی دیگر از راههای که چگونه پست هایمان به اکسپلور برود قدرت کپشن های جذاب پست ها است که باعث تشویق و ترغیب فالوورها می شود که شما می توانید با جملات و کلماتی زیبا مخاطبین را تشویق به اظهارنظر بکنید و یا از آنها سوال کنید تا پاسخ دهند که از این طریق در اکسپلور اینستاگرام دیده می شوید‌.

زمان بندی ارسال پست

یکی دیگر از روش های مهم که در کیفیت عملکرد محتوای شما بسیار تاثیر گذار است زمان بندی ارسال پست است که از طریق ارزیابی مخاطبین زمان مناسب انتشار پست و تعداد آن را در روز می توانید مشخص کنید و زمانی که بیشترین تعداد فالوورها آنلاین هستند را باید برای انتشار پست خود انتخاب کنید که این روش یکی از قابلیت های اکسپلور اینستاگرام می باشد.

از برندها و اینفلوئنسرهای بزرگ استفاده کنید

یکی دیگر از قابلیت های اکسپلور اینستاگرام این است که افراد شناخته شده در اینستاگرام تاثیر زیادی در ارتباط با مخاطبین شما دارد و اگر اینفلوئنسر شما با حوزه کاری تان  ارتباط داشته باشد شانس دیده شدن شما در اکسپلور اینستاگرام بیشتر می شود.

برقراری ارتباط با دنبال کنندگان

برای اینکه چگونه پست هایمان در اکسپلور اینستاگرام برود لازم است که با مخاطبین خود ارتباط بیشتری برقرار کنید که یکی از راههای افزایش ارتباط لایک ها و اظهار نظرها و جواب دادن به کامنت ها می باشد و شما می توانید مخاطبین خود را به چالش دعوت کنید و از آنها بخواهید که دوستان خود را در زیر پست شما تگ کنند .

سخن پایانی

قابلیت اکسپلور اینستاگرام امکان دیده شدن برند کسب و کار شما را به صورت رایگان و حتمی نشان می دهد و شما می توانید از این طریق محصولات و خدمات خود را به مخاطبین معرفی کنید و در نهایت باعث جذب بیشتر فالوور و افزایش فروش شما می شود به همین منظور شما می توانید با شرکت نکسوس ارتباط و از نحوه سفارش اکسپلور اینستاگرام اطلاع حاصل کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *