background-1-min
سر 2
سر 1
3

درباره ما

انگیزه ما حل چالش های سخت و تاثیر بر کسب و کار شماست!

معمولا گروه های تبلیغاتی و استودیو های هنری بخش های جدایی از هم هستند اما نکسوس با تلفیق هنر و تبلیغات ، تبلیغاتی نتیجه بخش ، استاندارد و با کیفیت رو در بهترین زمان در اختیار شما قرار میده.

از آنجایی که خلاقیت و استراتژی تبلیغاتی با هم تلفیق شده توانسته ایم به بیش از 30 برند خدمات اثربخشی را ارئه دهیم.

بزرگترین بازاریابان دنیا چگونه شرکت ها را به فروش بیشتر میرسانند؟!

  • با تحقیق و بررسی که انجام شده اکثریت آن ها از بازاریابی درونگرا استفاده میکنند. پربازده ترین راه بازاریابی در دنیا ، بازاریابی درونگرا میباشد. به مشتریان مشاوره ای رایگان با حفظ اصول مدیریتی و مشتری مداری ارائه میدهند و مشتری با دانایی کامل از شرکت خرید میکند این مشاوره میتواند در قالب یک محتوای از پیش طراحی شده و با کیفیت بالا باشد برای انجام اینکار نیاز به تولید محتوا صحیح ، اصولی و خلاقانه است… اما آیا اینکار در ایران ، مخصوصا اصفهان انجام شده؟ اگر انجام شده چه مشکلات و محدودیت هایی دارد؟ با بررسی های به عمل آمده، اکثریت متخصصان این نیاز را در تولید محتوای متنی در نظر گرفته اند که با توجه به به روز شدن رسانه ها در زمینه اشتراک گذاری “ویدیو” هنوز شاهد انقلابی در تولید محتوای ویدیویی نیستیم! بهتر است بدانیم ویدیو تا 8 برابر بیشتر از متن بازدهی دارد! در اصفهان فضا های استودیویی برای تولید محتوا های کسب و کار های کوچک و متوسط موجود نیست و اگر هم فضایی باشد یا یک متخصص حرفه ای و خلاق ندارد و یا آنقدر هزینه گزافی دارد که کمتر مجموعه ای حاضر به پرداخت چنین مبالغی میشود. آژانس تبلیغات نکسوس یک رویا برای بر طرف کردن یک نیاز و خلا بزرگ در ارتباطات و موفقیت های شرکت های مختلف است نیازی که با تهیه مناسب ترین فضا های استودیویی برای تولید محتوای تمامی ارگان ها و شرکت ها در اصفهان قدم در میدان میگذارد جوانترین و خلاقترین متخصصین حوزه تولید محتوا ، تبلیغات ، دیجیتال مارکتینگ و حتی تیزر تبلیغاتی گرد هم جمع شدند تا به نحوی بزرگترین خلا محتوایی و تبلیغاتی شرکت های کوچک و بزرگ را برطرف کنند.
  • جامعه هدف ما مشاغلی هستند از کسب و کار های کوچک گرفته (با حداقل ماهانه 3 میلیون تومان درآمد) تا بزرگترین شرکت ها که در زمینه تولید محتوا کمبود های جدی ای را تجربه کرده اند من علی سمسارزاده در نظر دارم با تحقق این رویا ، نیاز جمع گسترده ای از کسب و کار ها را به بازاریابی درونگرا به وسیله تولید محتوای حرفه ای ، خلاقانه ، و اصولی در کنار پیاده سازی اصول دیجیتال مارکتینگ در فضای مجازی برطرف کنم ، در کنار آن فضایی حرفه ای برای افرادی که خودشان به تنهایی میخواهند تولید محتوا را انجام دهند آماده کنم و با پشتیبانی و مشاوره برای تک تک افراد مشتاق در این حوزه اشتغال ایجاد کنم. تا درنهایت باعث افزایش مخاطب/مشتری یک بیزینس و برندسازی آن شویم

توضیحی کوتاه در ارتباط با خدمات :

تولید محتوا در انواع (ویدیویی ، پادکست ، گرافیکی ، تصویر ، متنی)

تیزر های تبلیغاتی (حرفه ای و بالاترین کیفیت)

خدمات استودیویی ( فراهم کردن فضا برای اجاره مشتریان یا استفاده از فضا همراه با متخصصین)

خدمات تبلیغاتی (عکس از محصولات ، ویدیوگرافی ، فوتوگرافی ، تمامی خدمات عکاسی و فیلمبرداری استودیویی)

دیجیتال مارکتینگ (مکمل بخش تولید محتوا ، هموار کردن راه رسیدن به هدف های تبلیغاتی و بازاریابی)

22

درباره ما

انگیزه ما حل چالش های سخت و تاثیر بر کسب و کار شماست!

معمولا گروه های تبلیغاتی و استودیو های هنری بخش های جدایی از هم هستند اما نکسوس با تلفیق هنر و تبلیغات ، تبلیغاتی نتیجه بخش ، استاندارد و با کیفیت رو در بهترین زمان در اختیار شما قرار میده.

از آنجایی که خلاقیت و استراتژی تبلیغاتی با هم تلفیق شده توانسته ایم به بیش از 30 برند خدمات اثربخشی را ارئه دهیم.

.

توضیح بیشتر سرت رو درد میاره! 

اگه میخوایی تغییر رو احساس کنی همین الان یه قهوه مهمون ما باش!

ویژگی‌ها

افتخار ما همکاری با برترین برند های ایران است...

اعتماد شما پیش زمینه ای برای ارائه خدمات موفق و تاثیرگذار برای کسب و کار شماست.

تیم ما تمام تلاش خود را در راستای تحقق اهداف تبلیغاتی انجام میدهد.

بیمه اسیا
سیتی سنتر
دانشگاه نجف اباد

ما کی هستیم

تیم حرفه‌ای

mahshid
ali

علی سمسارزاده

موسس و کارگردان

matin

متین باقری

مدیر اجرایی

اصلاح شده

امیر بهارزاده

مدیر دیجیتال

sahar

سحر کرباسی

مدیر خلاقیت