تبلیغات هدفمند در گوگل مپ

تبلیغات هدفمند در گوگل مپ

یکی از بهترین تبلیغات برای کسب و کار شما که باعث می شود بیشتر دیده شوید و خاص باشید و حتی میزان فروش شما افزایش پیدا کند تبلیغ در گوگل مپ است که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی تبلیغات هدفمند در گوگل مپ می پردازیم.

تبلیغات در گوگل مپ چگونه است ؟

تبلیغات هدفمند در گوگل مپ بدین صورت است که اگر شما با سرچ محلی آشنا باشید وقتی شما سرچ یا جستجو را در گوگل مپ می زنید یک سری تبلیغات برای شما به رنگ بنفش که لیبل Ad دارند ظاهر می شوند که شامل تمام جزئیات عکس ها ، نظرات ، آدرس ها و شماره تماس و غیره می باشد و درست مانند دیگر تبلیغات کمک به کسب و کارهای محلی و جلب بیشتر مشتری می کند.

ویژگی های تبلیغات در گوگل مپ

تبلیغات هدفمند در گوگل مپ دارای ویژگی های خاصی می باشد که چند نمونه از آن را برای شما ذکر می کنیم :

پین های تبلیغاتی

پین های تبلیغاتی از ویژگی های گوگل مپ است که در واقع این پین ها به رنگ بنفش هستند و از دیگر پین های تبلیغاتی متفاوت می باشند.

ظاهر این پین ها بدین صورت است که می توان کاور لوگو کسب و کار شما را نمایش دهند و باعث جلب توجه افراد و مشتریان شوند و اگر افراد روی این پین ها کلیک کنند تمام اطلاعات و مشخصات و محصولات کسب و کار شما را مشاهده می کنند.

شرایط ویژه خرید حضوری در فروشگاه

یکی از ویژگی های تبلیغات هدفمند در گوگل مپ شرایط ویژه خرید حضوری از فروشگاه ها می باشد مانند بن تخفیف که این عمل باعث می شود که مشتریان تشویق به خرید و به همان فروشگاه بروند.

جستجو لیست محصولات در فروشگاه

یکی دیگر از ویژگی های تبلیغات هدفمند در گوگل مپ این است که شما با یک کلیک می توانید لیست محصولات فروشگاه را دنبال کنید و با توجه به اینکه خیلی از افراد نمی دانند که چه محصولی در فروشگاه موجود است به همین خاطر نمایش اطلاعات کالاها و محصولات کمک بسیاری به مشتریان می کند.

صفحه کسب و کار قابل تنظیم است

کسب و کارهای که در گوگل مپ تبلیغ می کنند صفحه کسب و کار قابل تنظیم خواهند داشت و مشتریان با یک کلیک روی این صفحه هدایت می شوند و تمام مشخصات و آدرس و وب سایت و کاور لوگو محصول شما را می توانند ببینند.

چگونه در گوگل مپ تبلیغ کنیم ؟

تبلیغات هدفمند گوگل مپ کمک زیادی به کسب و کار شما می کند پس باید ابتدا اطلاعات Google My Bussiness   خود را به روزرسانی کنید و یک سری اطلاعات از کسب و کار خود داشته باشید و بر روی Google My Bussiness  رفته و گزینه start now  را کلیک تا اکانت خود را درست کنید .

یک تا دو هفته زمان می برد تا تاییدیه گوگل را بگیرید و بعد یک اکانت برای گوگل ادز بسازید و گزینه کسب و کارهای محلی را فعال کنید و به گزینه افزونه های تبلیغاتی بروید و چند گزینه مکانی Location Extensions  را انتخاب کنید و بعد دوباره موقعیت مکانی خود را چک کنید و گزینه Finish  را انتخاب کنید .

شما بر روی گزینه call  تماس کلیک و شماره تماس و موبایل خود را در اختیار کاربران قرار دهید و حتما باید لوکیشن های مشخص را هدف قرار دهید و در انتها هزینه ای برای آن تعریف کنید.

مزایای تبلیغات گوگل مپ

بیشتر دیده شوید

یکی از مزایای تبلیغات هدفمند در گوگل مپ بیشتر دیده شدن کسب و کار شما می باشد و حتی کاور لوگو شما را روی نقشه نشان می دهد و پین های تبلیغاتی بنفش رنگ باعث می شود که شما نسبت به دیگران خاص باشید و مشتریان حضوری شما را بیشتر می کند.

میزان فروش شما بیشتر می شود

یکی دیگر از مزایای تبلیغات هدفمند در گوگل مپ این است که باعث تشویق کاربران می شود که از محل کسب و کار شما خرید کنند و اکثر افراد در موقعیت مکانی شما قرار می گیرند و حتما به فروشگاه شما سر می زنند و از شما خرید می کنند و همین امر باعث افزایش فروش شما می شود.

افرادی که در مسیر حرکت هستند زودتر محل شما را پیدا می کنند

این اپلیکیشن بسیار عملکرد خوبی دارد و با نمایش تبلیغات شما در گوگل مپ افرادی که در مسیر و در حال حرکت هستند باعث می شود که شما را مسیریابی کنند و در یک زمان کوتاه آدرس شما را پیدا می کنند و به شما دسترسی دارند.

پی گیری عملکرد تبلیغات خود

تبلیغات هدفمند در گوگل مپ قابل پی گیری می باشد یعنی وقتی که شما وارد اکانت گوگل ادز می شوید به تب کمپین  بروید و روی segment -click type  کلیک کنید و میزان عملکرد تبلیغات شما نشان داده می شود و بهترین راه برای افزایش مشتریان حضوری همین نوع تبلیغات می باشد و برای این که عملکرد خوبی داشته باشید شما می توانید کلید واژه های لوکیشن خود را هدف گذاری کنید و هزینه های پیشنهادی را پرداخت کنید.

سخن پایانی

تبلیغات هدفمند در گوگل مپ باعث افزایش مشتری حضوری ، افزایش فروش ، رضایت مشتری از خرید در مسیر حرکت و غیره می شود به همین منظور شما می توانید با شرکت نکسوس ارتباط و از نحوه سفارش این نوع تبلیغات و انتخاب کاور لوگو اطلاع حاصل کنید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *