آموزش تیزر تبلیغاتی

آموزش تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن

استفاده از انیمیشن برای تبلیغات تاثیر زیادی بر روی کسب و کار و مخاطبان شما دارد و ساخت و طراحی این تیزرها باید طوری باشد علاوه بر اینکه پیام مورد نظر را به مخاطب می رساند جذاب هم باشد به همین منظور ما در این مقاله به بررسی ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن می پردازیم.(آموزش تیزر تبلیغاتی)

تیزر تبلیغاتی انیمیشن چیست؟

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن می تواند همه نوع محتوا از معرفی محصول و معرفی برند و حتی آموزش ساخت تیزر و نحوه استفاده از آن را شامل شود .

این نوع تبلیغات تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطب دارد و در مقایسه با تیزرهای عادی و معمولی می توان گفت تا ۵ برابر اثرگذاری بر روی ذهن مخاطب دارد و در اصل یک تیزر تبلیغاتی عادی با تم انیمیشن می باشد‌‌.

مزایای ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن

صرفه جویی در هزینه ها

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود . در این نوع تیزر شخصیت ها و کاراکترها همه غیر واقعی و کارتونی می باشند و هزینه ای برای آنها پرداخت نمی کنید که همین مسئله باعث کاهش هزینه ها می شود چون صحنه های خاص و بازیگران مختلف در دنیای واقعی هزینه های زیادی می گیرند که بسیار زیاد است ولی در انیمیشن این هزینه ها وجود ندارد.

تاثیرگذاری بالا

یکی دیگر از مزایای ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن در مقایسه با تیزر عادی تاثیرگذاری بالای آن در ذهن مخاطب است که یکی از علت های این تاثیرگذاری تصویرهای جذاب و خاص در ذهن بیننده می باشد و معمولا انیمیشن ها و گرافیک آنها در مقایسه با ویدیو ها و تیزرهای عادی بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب دارد و باعث افزایش مخاطبین شما خواهد شد.

بهبود هویت برند

از دیگر مزایای ساخت انیمیشن تبلیغاتی استفاده از شخصیت های کارتونی برای برند شما می باشد که این شخصیت ها محصولات و یا خدمات شما را به مردم معرفی می کنند و هر چه که این شخصیت ها خاص تر باشند تاثیر بیشتری در ذهن مخاطب دارد و این کاراکترها باعث بهبود هویت برند شما می شوند و برای تبلیغات از برند خود می توانید از کاراکترها و شخصیت های ماورایی الهام بگیرید.

جذابیت بالا

جذابیت بالا هم یکی دیگر از مزایای ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن می باشد که باعث جذب مخاطب و ارتباط با محتواهای تبلیغاتی می شود و مخاطبین در هر سنی که باشند باعث جذب این انیمیشن ها می شوند و همینطور مخاطبین با مشاهده یک تیزر انیمیشنی در مقایسه با تیزر عادی علاقه بیشتری نشان می دهند.

مراحل آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن

قبل از آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن باید در مورد مشتریان و مخاطبان خود اطلاعات کافی داشته باشید و سلیقه آنها را بدانید که شما می توانید با ارسال پیامک یک پرسشنامه برای آنها ارسال کنید تا متوجه نظرات و سلیقه مشتری خود بشوید و بر اساس آن تیزر بسازید.

ایجاد اسکریپت

بعد از اینکه اطلاعات لازم در باره مشتریان و مخاطبین خود را جمع آوری کردید حالا باید یک اسکریپت برای تیزر تبلیغاتی خود ایجاد کنید و قالب کلی تیزر خود را باید مشخص کنید و متنی که شخصیت ها را بیان می کند با توجه به سلیقه مشتریان خود باشد و یک متن جذاب برای تیزر تبلیغاتی باعث جذب شدن مخاطب و مشتری شما می شود.

ایجاد استوری برد

برای آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن باید یک استوری برد داشته باشید یعنی یک فیلم نامه کوتاه برای تیزر خود بنویسید که بهترین فرصت برای به تصویر کشیدن داستان شما می باشد و همین مسئله باعث می شود که تیزر شما پر بیننده شود و مخاطبین را به سوی خود جذب کند.

ایجاد شخصیت ها

در این مرحله شخصیت های کارتونی را باید انتخاب کنید که این مسئله بسیار مهم می باشد و این شخصیت ها باید با موضوع کسب و کار و مخاطبین شما هم خوانی داشته باشد که هم می توانید از شخصیت های انسانی در قالب انیمیشن استفاده کنید و هم می توانید به اشیاء روح و جان دهید.

صداگذاری

برای آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن صداگذاری بسیار مهم می باشد چون شخصیت ها غیر واقعی هستند و قسمت مهم ارتباط با مخاطب و مشتری نحوه صدا بر روی کاراکترها و شخصیت های تیزر شما می باشد که شما می توانید از چند صداپیشه و دوبلور استفاده کنید تا لحن دیالوگ ها جالب و جذاب باشد.

تولید

بعد از تکمیل صداگذاری تیزر تبلیغاتی شما آماده انتشار می باشد .

سخن پایانی

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن برای مشتریان و مخاطبین بسیار جذاب می باشد و باعث می شود که کسب و کار شما در حوزه مارکتینگ به دیگران بیشتر نشان داده شود به همین منظور شما می توانید با شرکت نکسوس ارتباط و از آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی اطلاع حاصل کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *