طراحی لوگو در اصفهان

طراحی لوگو در اصفهان یک کار تخصصی می باشد زیرا لوگو ی شما تاثیر زیادی بر کسب و کار شما خواهد داشت. لوگو نماد ساخته شده برای هویت بخشیدن به یک شرکت است. بعد از تولید محصول, شما باید برای برند شرکت خود, لوگویی طراحی کنید تا کسب و کار شما در بازار شناخته شود.

داشتن یک لوگو جذاب, برای هر کسب و کاری مهم و ضروری است, زیرا مشتریان, شما را با آرم خودتان می شناسند. اگر لوگوی شما مناسب و جذاب نباشد به سرعت باعث شکست شما در کارتان می شود; به همین دلیل داشتن لوگویی مناسب برای هر سازمانی ضروری است.

طراحی لوگو در اصفهان و مراحل آن

طراحی لوگو
طراحی لوگو

به هر آرمی, نمی توان لوگو حرفه ای گفت. یک لوگوی استاندارد و حرفه ای ویژگی های خاصی دارد; مثلا باید منحصر به فرد, بامعنا و دارای پیامی خاص, ساده, جذاب و نیز مقیاس پذیر باشد. از همه مهم تر اینکه باید از رنگ و اشکال هندسی استاندارد برخوردار باشد. یک طراح گرافیک اگر این نکات را رعایت کند, می تواند ادعا نماید که یک طراح حرفه ای است. همانطور که گفتیم لوگو, یک نماد از برند شماست و نقش مهمی در ذهن مشتری دارد; به همین دلیل توصیه می کنیم که طراحی آرم و لوگوی شرکت خود را به دست طراح گرافیکی حرفه ای بسپارید.

طراح گرافیک, یک سری از مراحل را برای ایجاد لوگویی حرفه ای باید طی کند. در مرحله اول, طراح باید با صاحبان برند, جلسات زیادی تشکیل دهد و بعد از جلسه اول باید داده های بدست آمده را تجزیه و تحلیل کند و از همه مهم تر باید هدف اصلی شرکت مورد نظر را مشخص نماید. مرحله بعدی اینست که باید طراح, مخاطب مورد نظر شرکت را بشناسد و در مراحل بعدی باید از این اطلاعات, برای ایده پردازی استفاده کند. در مرحله آخر نیز با خلاقیت خود و با استفاده از رنگ و اشکال هندسی باید یک لوگو استاندارد طراحی کند.

طراحی لوگو و تبلیغات

برخی از افراد چون فایده داشتن لوگو را نمی دانند; به همین دلیل مایل نیستند برای کسب و کار خود لوگویی طراحی کنند. برخی از شرکت ها از اول کارشان, یک لوگوی مخصوص داشتند و با وجود آن توانسته اند در دنیا معروف شوند; پس می توانیم بگوییم که لوگو باعث دیده شدن در بازار کسب و کار می شود. یکی دیگر از فواید داشتن لوگو اینست که محصول شما را از دیگر محصولات جدا و قابل تشخیص می کند. همین موضوع باعث می شود تا مشتری با توجه به لوگو شما راحت تر خریدش را انجام دهد و به طور کلی داشتن لوگو حس اعتماد بیشتری به مشتریان می دهد.

لوگو حرفه ای
لوگو حرفه ای

یکی دیگر از فواید طراحی لوگو در اصفهان اینست که باعث جذب مشتری می شود و به مرور زمان آن شرکت در بین مردم شناخته تر می گردد. با توجه به مورد گفته شده, اگر شما لوگوی خود را روی محصولتان ثبت کنید, حتما افراد به مشتری ثابت تبدیل می شوند و می توانند به بقیه افراد نیز نام برند شما را معرفی کنند. پس داشتن لوگو می تواند به سرعت جلب توجه کند تا شما با مشتری ها سریعا ارتباط برقرار کنید.

یکی از انواع کاربردی لوگو, لوگوموشن می باشد. لوگوموشن می تواند در پایان و یا ابتدای تیزر تبلیغاتی لوگوی متحرک شما را به مخاطبین نشان بدهد و برند شما را به آنها معرفی کند. با این روش تبلیغاتی می توان از تیزر تبلیغاتی در اصفهان که مخاطبین زیادی را جذب می کند, برای نشان دادن لوگو به تعداد بالایی از مخاطبان محصولات شما, استفاده کرد.

طراحی لوگو حرفه ای

لوگوی شما باید جوری طراحی شده باشد که در تمام زمینه های بازاریابی و رسانه ها برای مشتری ها آشنا باشد و می توانیم بگوییم یک لوگوی مناسب نشان دهنده هویت و یکپارچگی آن سازمان است. لوگو حرفه ای بین مشتریان اعتماد ایجاد می کند و همچنین استواری برند آن شرکت را نشان می دهد. برای طراحی لوگو حرفه ای باید هزینه کنید; در غیر اینصورت نتیجه دلخواه را از کار خود نمی گیرید.

داشتن لوگوی جذاب و مناسب نشان دهنده حرفه ای بودن شما و کسب و کارتان است; به همین دلیل حتی کسب و کار های کوچک نیز نیاز به لوگوی قوی و استاندارد دارند. اگر لوگو ندارید فرصت خود را برای رقابت با دیگر سازمان ها از دست می دهید; یعنی فرصت ورود به ذهن مشتری را هم ندارید.

یکی از مزایای بسیار مهم داشتن لوگو حرفه ای در تبلیغات, این است که لوگو را می توان مانند نام برند در تمام رسانه ها و روش های دیگر تبلیغاتی استفاده کرد. برای مثال می توان آن را در جایی از عکس های تبلیغاتی, کاتالوگ, بر روی بسته بندی محصولات, سایت و… استفاده کرد.

طراحی لوگو حرفه ای
طراحی لوگو حرفه ای

شما از کاتالوگ می توانید برای معرفیم حصولات و خدمات شرکت خود استفاده کنید و این چیزی است که هر برندی به دنبال آن است. اما اگر محصولات و خدمات شرح داده شده را نتوان به خوبی به برند ارائه دهنده ارتباط داد, تبلیغات و کاتالوگ چه فایده ای دارند؟ به همین دلیل است که لوگو به نوعی در تمام انواع دیگر تبلیغات مثل طراحی کاتالوگ اصفهان اهمیت دارد.

نکات طراحی لوگو در اصفهان

در ابتدا سعی کنید طراحی آرم شرکت خود را به یک طراح گرافیک کار بلد بسپارید; چون اگر به یک طراح بی سابقه بسپارید بعد ها دچار مشکل می شوید و از لوگوی خود رضایت کافی نخواهید داشت. موقعی که خواستید لوگوی شخصی بسازید, حتما سعی کنید با دیگران نیز مشورت نمایید یا از دوستانتان ایده بگیرید. با این کار لوگوی شما یک لوگوی معمولی نمی شود, بلکه با اعمال ایده های جدید, یک لوگوی جذاب می سازد.

وقتی می خواهید لوگویی را خودتان طراحی کنید, توجه داشته باشید که روند طراحی, طولانی نشود; چون طولانی شدن طراحی به کسب و کار شما صدمه می زند و رقبا از شما پیشی می گیرند و هویت سازمان شما زیر سوال می رود. شرکت طراحی لوگو در اصفهان, آزانس تبلیغاتی نکسوس, آماده ارائه بهترین خدمات به شماست و حتی مشاوران این آژانس می توانند در این کار, شما را به خوبی راهنمایی کنند تا بهترین آرم را برای شرکت خود داشته باشید.

قیمت طراحی لوگو در اصفهان

قیمت طراحی لوگو
قیمت طراحی لوگو

تعیین قیمت طراحی لوگو در اصفهان, اصول خاصی را دارد; مثلا لوگو تصویری با لوگو نوشتاری فرق دارد, پس قیمت آن ها نیز با هم تفاوت خواهد داشت. قیمت طراحی آرم فارسی نیز با طراحی آرم و لوگوی انگلیسی هم متفاوت است; به همین دلیل نمی توانیم به قیمت دقیق طراحی آرم اشاره کنیم.

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت لوگو, زمان است یعنی قیمت طراحی لوگویی که در یک روز انجام می شود با لوگویی که در 10 روز طراحی می گردد, صد در صد متفاوت خواهد بود. مورد دیگر بستگی به تجربه و سابقه طراح گرافیک دارد; یعنی طراح گرافیک هر چقدر با تجربه تر باشد می تواند راحت تر با نرم افزار های گرافیکی کار کند و این سابقه کار با قیمت طراحی لوگو در اصفهان ارتباط مستقیمی دارد.

نکسوس یک آژانس تبلیغاتی می باشد که در زمینه های مختلف تبلیغات فعالیت می کند. این آژانس تبلیغاتی لوگو های متنوع و جذابی را برای شرکت های محتلفی طراحی کرده است. شما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی آرم و لوگو, طراحی کاتالوگ, عکاسی تبلیغاتی در اصفهان و… می توانید به وب سایت آژانس تبلیغاتی نکسوس مراجعه کنید.

نوشتهٔ پیشین
طراحی کاتالوگ اصفهان
نوشتهٔ بعدی
عکاسی با بهترین هلی شات در اصفهان

2 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس
×

 

سلام

جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

× به مشاوره احتیاج داری؟؟؟گفت و گو با ما